خانه شماره 39

یک دفترچه نویسه‌های شخصی در مورد آنچه ما بدان می‌اندیشیم.
جد و جهد

تذهیب سربرگ

بسم الله چرم

blog pic blog pic

زکات العلم نشرة. اگر بشود اسم این سیاهه‌ها را علم گذاشت. البته بخش اعظم آن دل‌نوشت است. برای نشر فرهنگ و دین می‌نویسیم شاید که خدا هدایتمان کند.

طبقه‌بندی موضوعی

قرآن چرم امام خامنه‌‌ای استاد پناهیان

dotسکولاریسم 2014 !

دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۴۲ ب.ظ

جناب رییس‌جمهور محترم فرموده‌اند: «به‌زور شلاق نمی‌شود مردم را راهی بهشت کرد[1]»البته بعد از اینکه امام خامنه‌ای گفتند وظیفه حاکم اسلامی بردن مردم به بهشت است! که پاسخ این حرف نابخردانه یا مغرضانه را بزرگان[2] درخورشان ایشان داده‌اند. اینجا خواستم بنویسم:

 

آقای روحانی؛ رییس‌جمهور منتخب همه اُمّت!فرهنگ انقلابی

چندی است که دوستان به شما شک کرده‌اند، می‌گویند رفتار و سکنات شما و مدیرانتان شبیه خودی‌ها نیست. یادآور دوران سیاه مدیریت آنانی است که خود را طالب اصلاح امت می‌دانستند و سر از آمریکا و انگلیس و شبکه‌های آنان درآوردند. بعضی مدیرانتان در حال انجام دو کار هستند که جاسوسان سیا در دیگر کشورها سابقه انجام آن را دارند، یعنی تغییر جایگاه اولویت‌های مهم و غیر مهم و دیگر جابجایی افراد توانمند به حوزه غیرتخصصی ایشان و گذاشتن مدیران نالایق. آقای روحانی ما به رییس‌جمهورمان علاقه‌مندیم، دوستش داریم. از او حمایت می‌کنیم چون ولی امر او را حمایت می‌کند. آقای روحانی خدا شما را به دعای مردم از اشتباهات حفظ می‌کند، اما از تصمیم‌های عامدانه حفظ نخواهد کرد...

 

آقای روحانی، دقت کرده‌اید که امام خامنه‌ای نام‌گذاری[3] سال‌ها را بر اساس یک سیر استراتژیک و عمیق انتخاب می‌کند. این را شما که سال‌ها در این رشته بودید بهتر متوجه می‌شوید تا مخاطبان تار نوشت ما. آقای روحانی این سیر به ناگاه عقب‌گرد پیدا کرد. گپ ایجاد شد. اسم فرهنگ[4] بدان تزریق شد. آقای روحانی لطفاً این قطعه صوتی از امام خامنه‌ای را درباره تغییر اولویت‌های فرهنگ[5] بشنوید. پایگاه خامنه‌ای.ای‌آر بیهوده و بدون هدف مطلب تولید نمی‌کند.

آقای روحانی ما دلواپسم...

بشنوید:

 

-----------------------------
*بعد نوشت:

این کلیپ که به تازگی به دستم رسیده، آتش داستان را در دل مومنان بیشتر می‌کند. حرف‌های امام خامنه‌ای در پاسخ به رییس جمهور شبه ...


کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.

تخته سیاهتخته سیاهتخته سیاه

نوشته تخته نوشته تخته نوشته تخته